Ünlüler Akmerkez'de!

Ünlülerin alışveriş merkezi göz bebeği Akmerkez ünlü trafiğinde boğulmaya devam ediyor!

29 Haziran 2017 10:09
Ünlüler Akmerkez'de!
Moda programı jüri iyesi Ivana Sert’i Akmerkez’de görüntüledik. Annesi ile birlikte mağazaları gezen Ivana Sert, tatil sezonunu Çeşme’de açtığını ancak yoğun ilgiden dolayı rahatsız olup şimdiki rotasını Myknos’a çevirdiğini söyledi. Yunan adalarında eğlencenin ve rahatlığın keyfini yaşayacağını belirten Sert, 19 Temmuz’da Sex and the City tarzının yaratıcısı modacı Patricia Field’ın Mykonos’ta düzenleyeceği defilede podyuma çıkacağını da belirtti.

Genç ve güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy da Akmerkez’den alışveriş yapan ünlü isimler arasında yer alıyor. ‘Vatanım Sensin’ isimli dizide ‘Lucy’ karakterini canlandıran güzel oyuncu her zaman olduğu gibi mütevazı ve güleç yüzüyle dikkatleri çekti. Alışveriş merkezinin çok katlı konsept mağazası Wepublic’ten alışveriş yaparken görüntülediğimiz Aksoy, dizinin yaz tatiline girmesinin ardından çıkacağı tatil öncesi yeni bikini modellerini inceledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz