Ünlü Şef Mike Norman'dan lezzetli bir gecce

360 Entertainment’in kurucu ortağı ve ünlü şefi Mike Norman, Dünya mutfağından seçtiği örneklerle Moda Deniz Kulübü'nün misafirleri ile buluştu. Birbirinden özel ve lezzetli menü ile seçkin konukları unutulmaz bir deneyime çıkaran deneyimli Şef, kendi tarifi olan yemeklerin sırlarını da paylaştı. Geccenin sonunda Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Taşpınar, organizasyona katkılarından ötürü Mike Norman'a teşekkür plaketi armağan etti.

29 Ocak 2016 10:11
Ünlü Şef Mike Norman'dan lezzetli bir gecce
Anadolu Yakası'nın en seçkin kulübü Moda Deniz Kulübü üyeleri lezzetli bir etkinlikte bir araya geldi. Mike Norman, kendisinin oluşturduğu özel bir tadım menüsü ile kulüp üyeleri ile buluştu. Yemek sırasında keyifli sohbetler gerçekleştiren ünlü şef, başarısının sırrı olan lezzet ipuçlarını da misafirlerle paylaştı. Moda Deniz Kulübü'nün tarihi atmosferi ve benzersiz manzarası eşliğinde gerçekleşen gecede Teoman Taşpınar, Norman’a, kulüp adına teşekkür plaketi sundu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: mike norman , 360 istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz