Emre Yusufi Must'a özel yılbaşı ağacı tasarladı!

Çağdaş sanat dünyasının son yıllardaki en başarılı isimlerinden EmrYusufi, İstanbul’un buluşma noktası MUST için özel yılbaşı ağacı tasarladı. Mitolojik Herkül karakterini modernize ederek günümüze heykel ve resim formlarında görselleştiren Yusufi; bu kez büyük ilgi gören Herkülleri yılbaşı ağacına taşıdı. Yusufi’nin yeni yıl heyecanıyla şekillenen yılbaşı ağacı 1 Ocak tarihine kadar MUST’da yer alacak.

19 Aralık 2018 11:41
Emre Yusufi Must'a özel yılbaşı ağacı tasarladı!
Yeni yıl, yeni umutlar ve heyecanlar demek… Şehrin buluşma noktası MUST, her yıl farklı şekillerde karşıladığı yeni yıl coşkusunu bu kez sanatla buluşturuyor. Günümüz çağdaş sanatının başarılı isimlerinden Emre Yusufi, bu yıl MUST’a özel yılbaşı ağacı tasarladı. Mitolojik Herkül karakterini modernize ederek heykel ve resim formlarında görselleştiren Yusufi, yine rengarenk Herküllerle süslediği oldukça keyifli bir yılbaşı ağacına imza attı. Ağacı tasarlarken çok eğlendiğini söyleyen Yusufi’nin yeni yıl mesajı ise şöyle: “2019 herkesin işte o yıl dediği bir yıl olsun”.Emre Yusufi’nin yılbaşı ağacı 1 Ocak’a kadar MUST’da sanatseverlerle buluşacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: must , yılbaşı , tasarım

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz