Ünlü mekancılar Miami’de buluştu!

İstanbul yeme, içme ve eğlence sektörünün dev isimleri, World Class 2016 Dünya Barmenler Yarışması için Miami'de buluştu! Bu arada, 28 Ekim'de gerçekleşecek olan Gecce.Miami partisinin yapılacağı River Yacth Club'a gidip mekanı test edip, onayladılar.

30 Eylül 2016 13:18
Ünlü mekancılar Miami’de buluştu!
İstanbul yeme, içme ve eğlence sektörünün duayenleri; Sortie, Salomanje, Kalamata, Barcode, Limoncello gibi mekanları bünyesinde barındıran Eksen Group'un sahibi Erol Kaynar, Sunset Grill & Bar'dan tanıdığımız başarılı isim Barış Tansever, Frankie İstanbul'dan tanıdığımız TURYİD Başkanı Kaya Demirer, Karaköy'de başlayan yolculuğuna Reina'da devam eden Goya'nın sahibi Çağın Keskin, Madeo'nun başarılı ismi Hakan Dikmen ve Diageo Satış Direktörü Levent Kömür Miami'de bir araya geldi.

Sektörün dev isimleri 28 Ekim tarihinde merakla beklenen Gecce.Miami partisinin gerçekleşeceği River Yacth Club'da bir araya geldiler. Partinin gerçekleşeceği River Yacth Club'ı test edip onaylayan mekan sahipleri Gecce.com CEO'su Kenan Erçetingöz için ise özel hatıra pozu verdiler. Sektörün duayenleri 28 Ekim'de gerçekleşecek Gecce.Miami partisine ise yetişebilirlerse bu özel partiye katılabileceklerini söylediler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz