Ünlü isimler Serafina'yı tercih ediyor

Ünlü oyuncu-sunucu Ebru Akel ve Pop müziğin sevilen sesi Yonca Evcimik, Akmerkez'de bulunan Serafina Restaurant'ta keyifli bir mola verdiler.

14 Şubat 2017 09:42
Ünlü isimler Serafina'yı tercih ediyor
Ünlü sunucu Ebru Akel’i, oğlu Eren Sancak ile Akmerkez’de görüntüledik. Her zaman olduğu gibi spor şıklığı ile dikkat çeken Ebru Hanım, oğlu Eren için çocuk giyim ve oyuncak mağazalarından alışveriş yaparken objektifimize yansıdı. Alışverişlerini tamamlayan Ebru Akel ve oğlu Eren daha sonra alışveriş merkezindeki İtalyan restoranı Serafina'da​ yemek yediler.


Pop müziğin ünlü isimlerinden Yonca Evcimik hem toplantı hem de alışveriş için Akmerkez’e geldi. Evcimik İtalyan restoranı Serafina'da yemeğini beklerken katılacağı bir organizasyonla ilgili telefon görüşmesi yaparken objektifimize yansıdı. Yonca Hanım, restoranda çıktıktan sonra mağazaları turlayıp kozmetik ve giyim alışverişi yaptı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: akmerkez , serafina

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz