Ünlü İsimler İtalyan Şeflerle Birlikte Mutfağa Girdi!

Eğlenceli ve konforlu bir dünyanın kapısını aralayan mobil platform ZUBİZU, İtalyan şefler Fabio Brambilla ve Donato Guglielmucci’nin katılımı ile d.ream Akademi’de düzenlediği yemek atölyesinde davetlilerle pizza hamuru yapmanın inceliklerini paylaştı.

08 Nisan 2017 10:02
Ünlü İsimler İtalyan Şeflerle Birlikte Mutfağa Girdi!
Farklı yaşam tarzlarına uygun birçok alanda öneri ve içerikler paylaşan mobil uygulama ZUBİZU, kendi yayılım alanında renkli ve eğlenceli etkinliklerine devam ediyor. Ünlü İtalyan şef Fabio Brambilla ve yetenekli pasta şefi Donato Guglielmucci’nin katılımı ile önceki akşam d.ream Akademi’de düzenlenen yemek atölyesinde; Defne Samyeli ve kızı Derin Talu, Meltem Cumbul, Sedef İybar, Aslı Öymen, Füsun Çevikel Kuran, Tamer Yılmaz, Ayşe Tolga, Sema Demiral, Şah Yaycı, Selim Demir ve Timur Kunt renkli bir sohbet eşliğinde eğlenceli bir akşam geçirdiler. ZUBİZU d.ream Akademi buluşmaları kapsamında gerçekleşen yemek atölyesinde konuklar, Şef Fabio ile pizza hamuru yapmanın inceliklerini öğrenip, Donato Şef ile 60 yıldır özel koşullarda saklanan maya ile bahar tatlıları hazırladılar.

Aralarında ZUBİZU’nun sosyal medya kanallarında takipçilere sorduğu soruya doğru cevap veren 2 çiftin de bulunduğu davetliler, etkinlik sonunda yaptıkları pizza ve tatlıların tadına bakarak keyif ve lezzet dolu bir yemek atölye çalışması gerçekleştirdiler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz