Ünlü anneler yarıyıl kahvaltısında Akmerkez'de buluştu!

Ünlü anneler yarıyıl tatiline Akmerkez’de başladı. Aralarında Ayşe Kucuroğlu, Aslı Tandoğan, Ayşe Tolga, Ebru Akel, Şirin Ediger ve Pınar Tezcan gibi isimlerin bulunduğu yarıyıl kahvaltısında anneler önce çocuklarıyla FrozenLand’de buz pateninin keyfini çıkardı ardından Disney Pixar’ın renkli animasyon filmi Coco’yu izleyip eğlenceli dakikalar geçirdi.

22 Ocak 2018 09:44
Ünlü anneler yarıyıl kahvaltısında Akmerkez'de buluştu!
Aralarında Aslı Tandoğan, Şirin Ediger, Ebru Akel, Ayşe Tolga ve Pınar Tezcan’ın bulunduğu ünlü isimler Akmerkez’de Ayşe Kucuroğlu ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda buluştu. Davete çocuklarıyla birlikte katılan ünlü anneler, daha sonra hep birlikte Akmerkez’de kurulan, İstanbul’un terasta en büyük açık hava buz pisti olan FrozenLand’i ziyaret etti.
Çocuklarına buz pistinde eşlik eden ünlü anneler, eğlencenin tadını çıkardı.
Çocuklar daha sonra hep birlikte Disney Pixar’ın renkli ve çok heyecanlı animasyon filmi Coco’yu izledi.

Yarıyıl tatilinde 10 gün boyunca, Coco’dan ilhamla hazırlanan çeşitli aktiviteleri deneyimleyerek, tatillerini keyifle geçirecek olan Akmerkez’in minik misafirleri, Nisan ayına kadar FrozenLand’de de buz üstünde eğlencenin tadını çıkaracak.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz