Ünlü Anneler Arçelik Mutfağı’nda!

Cemiyet hayatının ünlü kadınları Arçelik Mucize Lezzetler etkinliğinde “Anneler Günü”için özel hazırlanan pişirme atölyesinde bir araya geldi.

10 Mayıs 2017 17:55
Ünlü Anneler Arçelik Mutfağı’nda!
Cemiyet hayatının ünlü kadınları, anneleriyle ve çocuklarıyla Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenen Arçelik Mucize Lezzetler pişirme etkinliğinde USLA Akademi’de bir araya geldi. Garbbo Ajans Baskanı Gizem Aktorun’un evsahipliğinde gerçekleşen davette, ünlü davetliler Arçelik Mutfağı’nda Bebek ıspanak, kinoa ve jumbo karidesli enginar, hazırladılar. Arçelik küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcıları olduğunu söyleyen Usla şefi, yemek sanatının püf noktalarını davetlilerle paylaştı.

Seçkin davetliler, “Anneler Günü Menüsü” hazırladıktan sonra Arçelik’in tasarladığı www.mucizelezzetler.com sitesine üye olarak kendi özel lezzetlerini sitede paylaşmak üzere sözleşti.


Sitare Akdilek


Burcu Ziyal


Leyla Koral - Hale Berdan


Seda VuralArçelik küçük ev aletleri, Arçelik ankastre fırın ve ocaklar kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede, profesyonel mutfak deneyimi yaşayan seçkin davetliler, hazırladıkları yemekleri birbirleriyle paylaşarak keyifli anlar yaşadılar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz