Üç gün üç gecce sınırsız eğlence

Bayramda eğlence hız kesmiyor ve adanın eğlence üssü Jungle Club’ta en tanınmış simalarla sizleri buluşturmaya hazırlanıyor..

06 Ağustos 2013 10:48
Üç gün üç gecce sınırsız eğlence
Cratos Premium’da Şeker Bayramı, sınırsız bir eğlenceye dönüşecek.

Bayramın 1. Günü Türk Müziğinin eşsiz sesi ve yorumcusu Candan Erçetin en sevilen nostalji ve bayrama özel parçaları seslendirerek Cratos Premium seyircisine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanırken, Bayramın 2. Günü ‘’İyi Bayramlar’’ sloganıyla ve seyirciye yakın ilgisiyle bilinen Soner OLGUN, tüm Cratos Premium konuklarını bayrama hazırlayacak.

Bayramın 3. Günü ise Türk Pop Müziğinin beste fabrikası, Cratos Premium Otel’in vazgeçilmez sanatçısı Serdar Ortaç, dansçıları ve en hit şarkıları ile bayramın finalini yapıp hafızalardan silinmeyecek bir gecceye imza atacak.

Konsept partilerin mimarı Jungle Club’tan muhteşem bayram programı;

Bayramda eğlence hız kesmiyor ve adanın eğlence üssü Jungle Club’ta en tanınmış simalarla sizleri buluşturmaya hazırlanıyor..

9 Ağustos DJ Jenk Perküsyon ile müziğin ritmine kapılıp unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. 10 Ağustos Saturday Night Fever ile Trompet Merih & Perküsyon Tai sizlere doyumsuz bir müzik ziyafeti sunacak.11 Ağustos pazar günü ise Seductive Beach Party ve DJENK’in muhteşem perküsyon performansı sizlere kıpır kıpır bir eğlence sunuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cratos , Jungle Club

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz