TURYİD'e özel ödül!

Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Meram Belediyesi, Selçuk Üniversitesi ve Anadolu Halk Mutfağı Derneğinin katkılarıyla düzenlenen “Ateşbaz-ı Veli Mutfak ve Mutfak Kültürü Ödülleri” 21 Eylül 2016’da Konya’da gerçekleşen ödül töreninde sahiplerini buldu.

22 Eylül 2016 16:33
TURYİD'e özel ödül!
Türkiye’nin en itibarlı mutfak değerlerini Türk kamuoyuna hatırlatmak maksadıyla yedi kategoride verilen ödüller içinde, Resmi yada Özel Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları dalında aday gösterildiğimiz “Ateşbaz-ı Veli Mutfak ve Mutfak Kültürü Ödülleri” jüri değerlendirmesi neticesinde, sektöre sağladığımız katkı, mutfağımızın tanınması ve yaygınlaşması yolundaki çalışmalarından dolayı TURYİD ödül almaya hak kazandı.

Konevi Kültür Merkezinde gerçekleşen “Ateşbaz-ı Veli Mutfak Kültürü Ödül Töreni ”ne katılan Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Koralı TURYİD'i temsilen ödülü almıştır.

TURYİD'den ödül teşekkürü;

"Ateşbaz-ı Veli’nin Mevlevilikteki manevi vazifesine dikkat çekmek yanında mutfak dünyasına farklı alanlardaki kimlikleri ve kendilerine özgü tarzlarıyla katkı sağlayan kurum, kuruluş ve bireylere farkında olunduklarını, kıymetli olduklarını hissettirebilmek, Türk kamuoyuna hatırlatmak maksadıyla düzenledikleri bu etkinliğe katkılarından ve derneğimizi onurlandırdıklarından dolayı, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Meram Belediyesi, Selçuk Üniversitesi ve Anadolu Halk Mutfağı Derneği’ne teşekkürlerimizi sunarız."
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: TURYİD

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz