Türsab Gastronomi Komitesi başkanı Gürkan Boztepe desteği ile Gastronomi Turizmi

Gastronomi konusunda dünyanın önde gelen 24 kentin oluşturduğu Dünya Gurme Şehirler Ağı'nın (Reseau Delice) üyesi olan İzmir, bu yıl ilk kez düzenlenecek Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi’ne ev sahipliği yapacak.

27 Kasım 2015 16:57
Türsab Gastronomi Komitesi başkanı Gürkan Boztepe desteği ile Gastronomi Turizmi
10- 12 Aralık 2015 tarihlerinde fuarizmir’in D holünde düzenlenecek Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi; İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ), İzmir Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (İzmir CVB), İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi Bölümü (İEÜ) ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek.

Kongre gerek konuşmacıları ve gerekse katılım sağlayacak ülkeler , şehirler açısından uluslararası düzeydedir. Kongre de dinleyici profili olarak gastronomi turizmi ile ilgilenen acentalar, kuruluşlar ve kurumlar, mutfak malzeme ve endüstriyel ekipman firmaları, turizm, mutfak sanatları veya gastronomi turizmi ile ilgili bölüm ve alanlardaki akademisyenler, öğretim görevlileri ve öğrenci toplulukları, restoran veya restoran zincirleri sahipleri, şefleri ve elemanları, gastronomi turizmi alanındaki dergi ve blogların yazarları ve editörleri yer alabilecek. Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçirilebilecek uluslararası bir organizasyon olacaktır.

Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi’ne ilişkin tüm detaylara ve KONGRE PROGRAMINI öğrenmek için tıklayın.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz