Türkiye’nin lezzet ve eğlence kılavuzu çıktı!

Türkiye’nin en iyi gurmeleri sizin için seçti, Gecce’nin dev editör kadrosu sizin için inceledi. Ve işte karşınızda bu kışın en göz kamaştıran dergisi Best Restaurant Winter!

20 Kasım 2015 00:00
Türkiye’nin lezzet ve eğlence kılavuzu çıktı!
Gecce Yayın Gurubu tarafından hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Hasan Sabuncu, Mike Norman, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi Türkiye’nin en iyi gurmelerinin seçimlerinden oluşan Best Restaurant Winter – 2016 çıktı!

İstanbul’un en popüler mekanları, bu sene popülaritede patlama yapan Kapadokya’nın en keyifli otelleri, Bodrum’un vazgeçilmezleri, Ankara’nın en gözde adresleri ve Kıbrıs’ın iddialı mekanları keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Ve tabii ki bir kış klasiği olan kayağın en popüler yurt içi ve yurt dışı adresleri de bu rehberde!

Bu yıl en çok hangi mekan moda, nerede ne yemeli, hangi mekan çok pahalı, hangisi daha ucuz, canlı müzik olan mekan hangisi, kimler sabaha kadar açık, hangi mekana giderken rezervasyon yaptırmalısınız, hangisinde diyet menü bulabilirsiniz? Best Restaurant Winter – 2016 her sorunuza itinayla cevap veren tek dergi!


Her kış olduğu gibi bu kış da Best Restaurant Winter – 2016’ya bakmadan program yapmayın deriz!

214 sayfa, pırıl pırıl kuşe kağıtlı, mutfaklara ve bölgelere ayrılmış mekanların görselli, sembollü, Türkçe ve İngilizce anlatımlı halinden oluşan Best Restaurant Winter – 2016 Dergisi’yle alev alev bir kış geçireceksiniz.

Göz kamaştıran ve fark yaratan kapak tasarımıyla dikkat çeken Best Restaurant Winter – 2016 çıktı; tüm seçkin kitap evlerinde satışta. Ayrıca beş yıldızlı otellerde ve büyükelçiliklerde. Türk Hava Yolları’yla yapacağınız yurt dışı seyahatlerde hostesinizden Best Restaurant Winter – 2016 dergisini istemeyi de unutmayın!

Best Restaurant Winter - 2016 instagram hesabını takipte kalın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz