Türkiye’nin ilk canlı VR 360° partisi yapılıyor!

Sanal Gerçeklik akımı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüm hızıyla yayılmaya devam ediyor. Dünyanın bir çok farklı yerinde yapılan konser, spor müsabakaları, parti gibi etkinliklerin 360 derece sanal gerçeklik ile yayınlanmaya başladığına dair haberler çoğalmaya başladı bile.

26 Mayıs 2016 18:30
Türkiye’nin ilk canlı VR 360° partisi yapılıyor!
Türkiye de bu haberlerin en çok yayıldığı ülkelerden biri. Fenerbahçe – Galatasaray kupa finalinin 360 derece ile izleyicilere sunulacak olması da 360 VR çılgınlığının ne boyutlara varacağını gösteren bir ipucu aslında. Bu haberlere bir yenisi de 27 Mayıs Cuma günü 360 İstanbul adlı mekanda yapılacak olan Findigo partisi ile ekleniyor. Seçkin mekanlarda etkinlik açarak veya açılan etkinliklere katılarak insanları sosyalleştirme üzerine kurulu yeni bir mobil uygulama olan Findigo’nun sponsorluğunda gerçekleşecek olan parti Türkiye’de bir ilk olma niteliği taşıyor.


Partiye katılamayan veya partiye gitmeden önce mekan hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar saat 00.00 itibariyle, Findigo’nun Youtube hesabı üzerinden 360 derece VR canlı yayını izleyebilecekler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: 360 istanbul , taksim , sanal gerçeklik

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz