Türkiye'nin en elit korosu Günay'daydı

Ebru Gündeş’in Günay Restaurant’daki üçüncü gala geccesine İstanbul sosyetesinin seçkin isimleri çok büyük ilgi gösterdi.

11 Kasım 2013 11:26
Türkiye'nin en elit korosu Günay'daydı
Türkiye’nin en elit ve gözde eğlence mekanı Günay Restaurant’ta bir kez daha, müzik ve coşku dolu bir Ebru Gündeş geccesi yaşandı. BVS Group’a ait Günay Restaurant’ın görkemli salonuna önceki gecce yine kapılara kadar masa yerleştirildi. Tüm masalar günler öncesinden dolduğu için, program saatine kadar gelmeye devam eden rezervasyon talepleri mecburen geri çevrildi.

Ebru Gündeş’in Günay Restaurant’daki üçüncü gala geccesine İstanbul sosyetesinin seçkin isimleri çok büyük ilgi gösterdi. Cemiyetin ünlüleri, çok beğendikleri sanatçıya hemen her şarkıda eşlik ettiler.

8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal Ebru Gündeş’i dinlemeye, İstanbul sosyetesinin sevilen ismi Sibel Vatandost ile gelmişti. Semra Özal özellikle duygusal şarkılarda oturduğu yerden sanatçıya eşlik etti.

Zeynep Ilıcalı, Esra Öztürk, Zuhal Pirinçcioğlu, Beyhan Benardate, Ebru Kadayıfcıoğlu, Elif Dürüst, Neslişah Alkoçlar, Hande Acar, Ebru Kip, Başak Alaç, Sibel Büyükuğur, Esra Çalık, Oya Koçak da Günay’da Ebru Gündeş’in şarkılarıyla kah hüzünlendiler, kah coştular.


İŞTE, SEÇKİN KORONUN ERKEKLERİ

Levent Kızıl, Necati Demirkol, Süleyman Kosif, Tahir Kıran, Erdinç Acar, Fatih Kıral, Sebahattin Somal, Galip Öztürk de Günay’ın masalarından gecce boyunca Gündeş’e eşlik eden seçkin koronun erkek üyeleriydiler.

Ebru Gündeş, eski şarkılarıyla konuklarını yıllar öncesine götürürken, son albümlerindeki dillerden düşmeyen şarkıları da seslendirdi. İlk bölümde albümlerinde söylediği Sezen Aksu ve Kayahan parçalarına da yer veren Gündeş, ikinci bölüme Türk Müziği şarkılarıyla başladı. Sanatçı, Veda Busesi, Duydum ki unutmuşsun, Elbet Bir gün buluşacağız şarkılarını peş peşe söylerken, Günay’ı dolduran sosyetik koro kendisine yine eşlik etti.

Geçen hafta sahneye Lübnanlı modacı Zuhair Murad kreasyonundan, kırmızı renkli bir elbiseyle çıkan Gündeş bu kez programına, aynı modacının imzasını taşıyan siyah renkli bir kıyafetle başladı.

İki yıl önce anne olan ve 15 Ekim’de kızı Alara’nın ikinci doğum gününü kutlayan sanatçı, derin sırt dekolteli kostümüyle son derece şıktı. Elbiseden sırta uzanan zincir görünümlü aksesuar, kıyafete ayrı bir zerafet katıyordu.

Ünlü yorumcu programın ikinci bölümünde ise Badgley Mischka modaevinin kreasyonundan, tek omuzlu mavi renkli bir elbise giydi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: ebru gündeş , günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz