‘Türkiye’deki Uzak Doğu Mutfağı’nın Mercedes’i; DRAGON’

Türkiye'nin en iyi Çin Mutfağı Dragon, 26 yıldır Uzak Doğu lezzetleri tutkunlarına hizmet veriyor..

15 Mart 2013 11:47
‘Türkiye’deki Uzak Doğu Mutfağı’nın Mercedes’i; DRAGON’
Seçkin bir müşteri kitlesine sahip olan Dragon Hong Kong'lu aşçıların elleriyle Çin Mutfağı'nın inceliklerini sunuyor ve 1987'den bu yana kaliteden taviz vermeyen çizgisiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. İşletme sahibi Ergün Yücebıyık 'Benim müşterim seçicidir. Dragon, Uzak Doğu Mutfağı'nın Mercedesi'dir.' diyor.

26 yıldır ilk günkü özveri, yemek ve servis kalitesiyle artık üçüncü kuşağa da hitap ediyor. Eskiden gelen müşterilerinin şimdi torunları bu eşsiz lezzetlerden yiyor.

Türkiye'den bir çok seçkin müdavimi olduğu gibi, yurt dışından da önemli misafirleri ağırlamış. Bunlardan en önemlisi de, Dragon'un Obama'dan sonra en önemli ikinci devlet adamı Çin Başbakanı Li Kıçiang'ı geçen yıl ağırlamış olması.

Dragon'u tamamen kapatan ve öncesinde 1 aylık bir kontrolden geçiren, Çin Başbakanı resimde görülen korumasına yemekleri tattırıyor ve sonra kendisi yiyor.


Hilton Otel'in içinde yer alan Dragon, yazın Reina'da da hizmet veriyor.

Detaylar için tıklayınız..


Özlem Sucu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Dragon , Restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz