Türkbükü'ne BVS imzası!

Yeme, içme ve eğlence sektörünün vazgeçilmez ismi BVS Group, İstanbul'dan sonra bu yaz da Bodrum Türkbükü'ne imzasını attı. Group, lezzeti ve eğlenceyi bir arada sunan mekanlarıyla Türkbükü'nde harikalar yaratıyor.

29 Temmuz 2016 15:26
Türkbükü'ne BVS imzası!
SAHNE İSTANBULYeme - içme ve eğlence sektörünün öncüsü BVS Group bünyesinde yer alan Avrupa’nın en prestijli gecce kulüplerinden sayılan, İstanbul gecce hayatının vazgeçilmezi Sahne İstanbul, Türkbükü’ndeki 1500 kişilik mekanındaki ikinci yazında da birbirinden ünlü ve popüler sanatçılara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.Sahne İstanbul Türkbükü Avrupa’da bile benzerlerine zor rastlanan son teknoloji ürünü ses ve ışık sistemleri, özel tasarım sahnesi ve hafta boyunca tüm hızıyla devam eden benzersiz canlı performansları ile bölgenin 2016 sezonunda da rakipsiz cazibe merkezi ve sosyalleşmenin referans noktası.Mekan, 2016 yazında Türk müziğine yön veren sanatçılar Gülşen, Demet Akalın, Serdar Ortaç, Fatih Ürek, Hakan Altun, Yıldız Tilbe, Serkan Kaya ve bir çok ünlü ismi ağırlıyor.

MY CABARET


Yeme - içme ve eğlence sektörünün öncüsü BVS Group bünyesinde yer alan, İstanbul geccelerinin vazgeçilmezi Etiler My Cabaret, Türkbükü’ndeki özel dekore edilmiş açık hava mekanı ile yıldızlı Bodrum geccelerine yeni ve farklı bir boyut ve eğlence katmaya devam ediyor.


Her cuma Türk Halk müziğinin usta ve güçlü sesi Soner Olgun ve her cumartesi muhteşem sahne performansı ile eğlenceye yön veren Cenk Eren’i sahnesinde ağırlıyor.

BY BALIKÇI TÜRKBÜKÜ


Yeme - içme ve eğlence sektörünün öncüsü BVS Group bünyesinde yer alan İstanbul Ataköy Marina ve Kalamış Marina’nın içindeki restoranlarından sonra, yoğun istek üzerine Bodrum’da da açılmasına karar verilen, haftanın her akşamı hizmet veren Türkbükü By Balıkçı, misafirlerine önde gelen şeflerin özgün yorumları ile zengin deniz mahsulleri menüsü, geleneksel Levanten ve Rum mutfaklarından seçkin örnekler ve uluslararası mutfaklardan lezzetler sunuyor.


Hepsi birbirinden iddialı ve taze lezzetlerinin yanı sıra denizin hemen üzerindeki ayrıcalıklı ve göz alıcı konumu, tüm ekibinin mükemmelliyetçi hizmet anlayışı ve yılların deneyimi ile çok kısa sürede bölgenin en çok tercih edilen prestijli balık restoranlarından oldu.


ONİKON BOUTIQUE HOTEL

BVS Group’un 2016’daki yeni projelerinden biri olan Onikon Boutique Hotel 12 odası ile yaz sezonu boyunca misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor..


Onikon Boutique Hotel, mükemmel konumu, özenle döşenmiş, yenilenmiş odaları, samimi ortamı ve mükemmeliyetçi ekibi ile misafirlerini bekliyor.

Otel müşterileri hemen yanı başlarında olan My Cabaret, By Balıkçı ve Onikon Beach’in imkanlarından da ayrıcalıklı bir şekilde de yararlanabiliyorlar.

ONİKON BEACH


Haftanın 7 günü açık olan OnikonBeach, Türkbükü’nün kalbinde, mavi ile yeşilin buluştuğu noktada, hem Ege’nin muhteşem denizi hem de usta şeflerin ve barmenlerin özel hazırladığı menüsü ile misafirlerine hizmet etmeye devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz