Trump Cadde 15 Ocak’ta açılıyor!

Trump Alışveriş Merkezi’nin İzzet Çapa ile birlikte hayata geçirdiği Trump Cadde projesi, 14 Ocak Salı akşamı gerçekleştirilecek özel parti ile birlikte ilk defa görücüye çıkacak. Trump Cadde’nin partisi 2014’ün ilk partisi olacak, iş ve sanat dünyasını biraraya getirecek.

13 Ocak 2014 12:12
Trump Cadde 15 Ocak’ta açılıyor!
Toplam 25 markanın konteynerlarda hizmet vereceği Trump Cadde 15 Ocak’ta ise tüm İstanbullularla buluşacak. Konsepti, sokakları, meydanları ile sosyal yaşama yepyeni bir renk getirecek. Kısa sürede sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Trump Alışveriş Merkezi’nin İzzet Çapa ile işbirliğinden doğan, farklı konsepti ve mimarisiyle sektöre yepyeni bir tarz getirecek Trump Cadde, 14 Ocak Salı akşamı yapılacak özel parti ile birlikte kapılarını açıyor. Trump Cadde; iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simalarını biraraya getirecek parti sonrasında 15 Ocak Çarşamba günü tüm İstanbullular ile buluşacak.

Alışveriş merkezinin teras katında yer alan ve 15’i yeme&içme olmak üzere toplam 25 özel markanın yer aldığı Trump Cadde, sunduğu konseptle İstanbulluları bir ilkle tanıştıracak. Mimari konseptinde GAD Architecture’in patronu ünlü mimar Gökhan Avcıoğlu’nun imzasını taşıyan Trump Cadde, toplamda 2500 m2’lik üstü açık bir alana yayılıyor. Markaların konteynerlarda hizmet verdiği ve her konteynerın farklı bir dizayna sahip olduğu Trump Cadde ilginç dizaynıyla şaşırtacak. Hareketli sokakların yanı sıra 3 farklı etkinlik meydanı Trump Cadde müdavimleri için eğlence noktaları olarak konumlanacak. Trump Cadde’ye gelenler sadece yeme&içme ya da alışverişe değil, eğlenceye ve sohbetlere de doyacak.
Markalar arasında yeme&içme mekanlarının ve giyim&aksesuar mağazalarının yanı sıra dövmeci, piercing’ci, nargileci gibi farklı konseptler de yer alacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Trump Cadde , İzzet Çapa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz