Toi İstanbul'da lezzetlerin caz ile dansı!

TOI İstanbul, özel tatları ve Chef’s Table’ı ile misafirlerine sunduğu keyif dolu akşamlarına yeni caz performanslarını ekliyor! Kendine has lezzetini modern müzik performansları ile taçlandıran TOI İstanbul’da, Nardis Jazz Vokal Yarışması ödüllü Melisa Karakurt’un özel caz performansı ile her Cuma geccesi cazın büyüsüne kapılmaya hazır mısınız?

23 Kasım 2017 16:27
Toi İstanbul'da lezzetlerin caz ile dansı!
TOI İSTANBUL’DA ÖZEL LEZZETLERİN CAZ İLE DANSI: JAZZY DINNER

Chef’s Table’ı ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşan, yenilenen menüleriyle gerçek bir lezzet deneyimi sunan TOI İstanbul; 24 Kasım’dan itibaren her Cuma geccesi, Şef İsmet Saz ve ekibinin hazırladığı özel akşam yemeklerini, en sevilen dünya müziklerinden caz ile bir araya getirerek misafirlerine keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Her Cuma 22:00’da, Nardis Jazz Vokal Yarışması ödüllü Melisa Karakurt’un özel caz performansı, dünya yemekleri ile TOI İstanbul’da buluşuyor. Yepyeni ve enerjisi yüksek TOI İstanbul, kendini kaliteli müziğin etkileyici ritmine bırakmak isteyenleri Kuruçeşme’de bekliyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz