Tiyatro seyircisi AKS'yi seçti!

Ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra zengin sosyal yaşam seçenekleri sunan Akasya Alışveriş Merkezi'nin kültür ve sanat dünyasına katkısı anlamlı bir ödülle taçlandırıldı.Akasya tarafından kurulan ve Türkiye'nin önde gelen tiyatro oyunları ve birçok dinletiye ev sahipliği yapan Akasya Kültür Sanat, Direklerarası Seyircileri İstanbul ödüllerinde “Yeni Mekanlar Ödülü”nün sahibi oldu.

05 Nisan 2017 17:40
Tiyatro seyircisi AKS'yi seçti!
Bu yıl 17.si düzenlenen Direklerarası Seyircileri Ödülleri'nde 2016-2017 sezonunun en iyileri seçildi. Direklerarası Seyircileri’nin oluşturduğu “Halk Jürisi” üyeleri İstanbul’da sahneye koyulan oyunları seyrederek; performans, tasarım ve yapımlar kategorilerinde başarılı olarak değerlendirdiği oyunlar, oyuncular ve tiyatroları açıkladı.


Akasya Alışveriş Merkezi de yetişkinler ve çocuklar için sunduğu tiyatro sahneleriyle “Yeni Mekanlar Ödülü”ne layık görüldü.


2016 yılı Haziran ayında açılan AKS, Haldun Dormen'den, Ferhan Şensoy'a, Ali Poyrazoğlu'ndan Sunay Akın'a birçok usta tiyatrocuyu izleyiciyle buluşturdu. Genç oyuncuların başarılı oyunlarına da ev sahipliği yapan AKS, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarıyla gerçekleştirilen akustik konserlerle de müzik dünyasında fark yarattı.


XVII. Direklerarası Seyircileri Ödülleri, 19 Nisan Çarşamba günü Kozyatağı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek törenle sahiplerine takdim edilecek.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: aks , tiyatro , ödül , oyun , kültür sanat

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz