The Populist'in mekan tasarımı sınırlarını aştı...

Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın ruhunu yansıtan mimarisi ve farklı ambiyansıyla şehrin en popüler buluşma noktalarından biri olan The Populist, fark yaratan mimarisiyle Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışması Restaurant & Bar Design Awards’ın finalistleri arasında yer alıyor.

18 Eylül 2017 17:47
The Populist'in mekan tasarımı sınırlarını aştı...
İspanyol tasarım firması Lagranja Design tarafından yapılan benzersiz tasarımıyla Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın popüler mekanı The Populist, Avrupa’daki yüzlerce bar ve restoranın katıldığı aynı zamanda tasarım alanında Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışması olan Restaurant & Bar Design Awards’da finale kaldı.

The Populist, duvarlarını süsleyen fotoğrafları, grafik tasarım detayları, tarihi binaya uygun özel tasarım mobilyaları ve aksesuarları ile Avrupa’nın mimari tasarım alanında başarılı bulunan restoran ve barların seçildiği Restaurant & Bar Design Awards’da yüzlerce katılımcıyı geride bırakarak finalistler arasında yer almayı başardı. Tarihi Bomonti bira fabrikasının mirasını yeni bir döneme taşıyan anlayışı ile şehrin beklentilerine cevap veren The Populist, konsept tasarımıyla adını Avrupa’da da duyurmaya devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: The Populist

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz