“The GALLIARD”TA “Wine & Pasta Sundays” başladı!

Etiler’ in yeni dinamizm merkezi TheGalliard,13:00-17:00 saatleri arasında pazar keyfine ev sahipliği yapıyor. “Wine & Pasta Sundays” konseptiyle TheGalliard, pazar keyfinize lezzet katacak.

02 Mart 2014 11:31
“The GALLIARD”TA  “Wine & Pasta Sundays” başladı!
Şık konsepti, eşsiz lezzetleriyle kısa sürede Etiler’ in vazgeçilmez adresi olan TheGalliard, pazar günlerine yeni bir soluk getiriyor. Wine&PastaSundays konseptiyle TheGalliard, saat 13:00- 17:00 arasında sunduğu şarap ve makarnanın eşsiz uyumunu, pazar keyfiyle birleştiriyor.

Sahip olduğu farklı bar konsepti ile hayli iddiasını koruyan TheGalliard; sunduğu Wine&PastaSunday sile damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor.Müzik danışmanlığını DJ Funky “C”nin üstelendiği TheGalliard’ da,müziğin keyfi, “Wine&Pasta” konsepti ile doyasıya yaşanıyor.

TheGalliard, finedining çizgisinin yanı sıra dış alanda yer alan özel tasarım oval bar ile Türkiye’de bara olan bakış açısını da değiştiriyor. Barda keyifle yemek yeme fırsatı sunan TheGalliard, şık konseptiyle farkını korumaya devam ediyor.
Şehrinmerkezi Etiler’ de bulunanThe Galliard, huzurlu bir ortamda, her yaştan insana hitap ederek,sevdiklerinizle geçireceğiniz hafta sonu keyfinize ev sahipliği yapıyor.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , The Galliard , Wine&Pasta , Sundays

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz