The Galliard'ta Jazz gecceleri!

Her salı ve perşembe The Galliard'ta Jazz gecceleri ile buluşmaya davetlisiniz..

09 Nisan 2014 14:17
The Galliard'ta Jazz gecceleri!
Jazz günleri ve farklı konseptiyle Etiler’ e yeni soluk getiren, lezzet ile keyfi birleştiren The Galliard, her Salı ve her Perşembe günü saat 21:00’ de, usta müzisyen ve kompozitör “Aşkın Arsunan ve Jazzino Band’’ i ağırlıyor! Aşkın Arsunan’ ın piyano ile eşlik ettiği müzik ziyafetine, kontrbas ve vokalde Ceyda Köybaşıoğlu, saksofonda Batu Şallıel eşlik ediyor!


Benzersiz bar konsepti, kokteyl çeşitleri ve leziz yemekleriyle Etiler’ de fark yaratan The Galliard, zengin menü içeriğini ve şık ambiyansını jazz müziği ile tamamlıyor. Hafta içlerine yeni bir soluk getiren The Galliard, her Salı ve her Perşembe saat 21:00’ de Aşkın Arsunan ve Jazzino Band’ i ağırlıyor. Ceyda Köybaşıoğlu’ nun kontrbas ve vokalde Aşkın Arsunan’ ın piyano, Batu Şallıel’ in saksofonda bulunacağı jazz geccelerinde, The Galliard keyifli saatlere ev sahipliği yapıyor.
Şehrin merkezi Etiler’ de, baharla kapılarını bahçesine açan The Galliard, hafta içinin rutinliğine jazz müzikle en iyi alternatif oluyor. Hafta içlerine renk katmak, iyi müzikle, birbirinden leziz kokteylleri yudumlamak için The Galliard’ da yerinizi mutlaka ayırtın..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , The Galliard

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz