The Galliard'ta brunch günleri başladı!

Haftanın son gününü mükemmel bir brunch ile taçlandırmak isteyenler: The Galliard'ın Sunday Champagne Brunch etkinliğine davetlisiniz..

25 Mayıs 2014 09:45
The Galliard'ta brunch günleri başladı!
The GALLIARD” ’ın Murat Atabarut’un kaleminden çıkan demi klasik dizaynı, ön taraflarda daha “casual” arka taraflarda ise daha formal olması, mekanın değişik noktalarında farklı yaş kesiminden misafirleri farklı şekillerde rahat ettirebilmeyi hedefliyor. Bahçe alanında alçak masa bulundurmayarak, barda da rahatsız olmadan aynen masada otururcasına keyif alınarak yemek yenebileceği fikrini destekleyen “The Galliard”, arka ve üst salonlarında ise “fine dining” hizmeti arayan misafirlerinin taleplerini de göz ardı etmiyor.


Pazar günü denince akla ilk gelen şey de keyifli ve lezzetli zamanlarda kendinizi eviniz de hissedeceğiniz saatler süren brunch'lar kuşkusuz. Yazın yaklaşması ile birlikte haftanın en son gününü mükemmel bir brunch ile geçirmek isteyen misafirler için ise The GALLIARD sizleri "Sunday Champagne Brunch' a bekliyor..


Detaylar İçin Tıklayınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , The Galliard

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz