The Galliard'ın yeni konseptiyle tanışın

Son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başaran, tüm gözleri bir anda üstüne çeken, Etiler'in fark yaratan mekanı The Galliard üst katında fine&dine hizmetine devam ederken, giriş katında bir brasserie konsepti ile karşımıza çıkıyor.

03 Nisan 2015 18:14
The Galliard'ın yeni konseptiyle tanışın
Genç ve başarılı mekan sahibi Ahmet Uras The Galliard'a yeni eklenen brasserie konseptinden oldukça umutlu. Havaların düzelmesiyle birlikte, misafirlerin keyifli vakit geçirmesi için tasarlanan bölüm ilk günden ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Her adımı ile sektörde başarısını kanıtlayan The Galliard'ın yeni konseptinin mönüsüde son derece iddialı.

The Galliard'a adım attığınızda sizi kocaman bir bar bekliyordu; bu bar kısmı artık yok! Onun yerine brasserie tarzı masa ve sandalyeler kullanılarak mekan daha kullanışlı hale getirilmiş. Ayrıca mönüsü de özel olarak çalışılmış ve misafirlerin beğenisine sunulmuş.

Bu bar artık yok!

The Galliard'ın yeni konsepti ve lezzetleriyle tanışmak için sizi Etiler'e bekliyoruz!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: The Galliard , Etiler , Brasserie , Fine&Dine

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz