The Galliard “Early Night” müzikleri bu hafta Suat Ateşdağlı’ya emanet

Etiler'in fark yaratan mekanı The Galliard, “Early Night” konsepti ile erken saatlerde eğlenmek isteyenler için farklı bir alternatif olmaya devam ediyor. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi gecceleri ünlü DJ'leri ağırlayan mekan uykusuz kalmadan eğlenmek isteyenler için eğlence anlayışına farklı bir alternatif sunuyor. Lezzet konusundaki iddiasını müzik ve eğlencesine de taşıyan The Galliard, 19 Kasım Perşembe günü ünlü Dj Suat Ateşdağlı’yı ağırlıyor. “Early Night” eğlencesi saat 21:00'de başlayıp, gecce 01:00’da sona eriyor.

18 Kasım 2015 15:03
The Galliard “Early Night” müzikleri bu hafta Suat Ateşdağlı’ya emanet
The Galliard fine dining konsepti ile İtalyan, Fransız ve İspanyol mutfağının eşsiz lezzetlerini sunarken giriş katında yer alan brasserie konsepti ile de damak tadına önem veren misafirlerini hem öğlen hem de akşam saatlerinde ağırlıyor. Yaratıcı şef Turgut Ay öncülüğünde benzersiz pek çok lezzet ile konuklarına unutamayacakları deneyimler yaşatan The Galliard, her yaştan insana hitap ediyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz