The Galliard 13. Cuma geleneğini bozuyor!

Yılın korkulan günü 13. Cuma’yı The Galliard, keyfe dönüştürüyor.“Black Night Candle Light by Aşkın Arsunan” konseptinin hakim olacağı, “Dress Code for Friday the 13th is Black” temasıyla herkesin siyah giyeceği, 13 Haziran Cuma geccesinde, The Galliard’ın misafirlerini keyifli bir gecce bekliyor.

10 Haziran 2014 12:24
The Galliard 13. Cuma geleneğini bozuyor!
Tüm dünyada uğursuz olduğu kabul gören, ayın 13’ünün Cuma gününe rastlayan 13. Cuma için The Galliard, keyifli bir konsept hazırladı. Her Salı ve her Perşembe, The Galliard’ta efsane sesiyle caz müziğinin en güzel melodilerini sunan Aşkın Arsunan, 13 Haziran Cuma geccesi saat 20:00’da“Black Night Candle by Aşkın Arsunan”konseptiyle müzikseverlere unutulmaz bir gecce yaşatacak.

“Dress Code for Friday the 13th is Black” temasıyla, siyah giyinen misafirlerini ağırlayacak olan The Galliard, 13. Cuma korkusunu, müzik, lezzet ve eşsiz kokteylleri eşliğinde yok edecek.

The Galliard’ta, mum ışığında, Aşkın Arsunan’ın caz şöleni yaşatacağı 13. Cuma geccesini eğlenceye dönüştürmek için şimdiden yerinizi ayırtın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: The Galliard , Aşkın Arsunan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz