The Edition'da "zarif ve tutkulu bir yolculuk" sergisi

Merve Hasman’ın "zarif ve tutkulu bir yolculuk" sergisi Şubat sonuna kadar The Istanbul Edition’da sergilenecek...

23 Ocak 2015 11:16
The Edition'da "zarif ve tutkulu bir yolculuk" sergisi
Son dönemin genç ve sıradışı fotoğraf sanatçılarından Merve Hasman'ın, "Bana Baktığını Biliyorum" adını verdiği, The Istanbul Edition Otel ile işbirliği yaptığı fotoğraf sergisi Şubat sonuna kadar Edition'da görülebilecek.

Merve Hasman, "modern yaşamın yoğun temposundaki kişinin şehirden kaçışını, iç dünyasına gerçekleştirdiği yolculuğu, ve huzuru keşif sürecini" objektifine yansıttığı sergi geçtiğimiz günlerde iş, cemiyet ve sanat dünyasından değerli konukların katıldığı kokteyl eşliğinde açılmıştı. Sergi Şubat sonuna kadar The Istanbul The Istanbul Edition'da gezilebilecek.

Sanatçı, The Istanbul Edition’da gerçekleştirdiği fotoğraf sergisinde, "modern yaşamın yoğun temposundaki kişinin şehirden kaçışını, iç dünyasına gerçekleştirdiği yolculuğu ve huzuru keşif sürecini" objektifine yansıttığını ifade ediyor.

The Istanbul Edition için özel olarak hazırlanan serginin açılış kokteyline aralarında sanat, cemiyet ve iş dünyasından Ömür Gedik, Sibel Tüzün, Pınar Aylin, Yosun Güreli, Sibel İlkiz, Şebnem-Emre Çapa, Evin Şaşmaz, Dilek-Mustafa Toner, Gülriz Onursal, Hasman Ailesi, Tezman Ailesi’nin de bulunduğu değerli konuklar katılmış, açılış konuşması ve sergi büyük ilgi görmüştü.


Merve Hasman’ın objektifinden "zarif ve tutkulu bir yolculuk"

Teknik eğitimlerini İsviçre, İtalya ve Amerika’da alan genç sanatçı Merve Hasman açılış kokteylinde yaptığı konuşmasında fotoğraf sergisiyle büyük bir hayalini gerçekleştirdiğini belirterek; “Türkiye’de bulunduğum süre içinde birçok firma ile işbirliği yaptım. Çok güzel işlere imza attım. Fakat The Istanbul Edition Otel ile yaptığım işbirliği benim ilk göz ağrım diyebilirim. Tam 7 sene sonra tekrar karanlık odaya girip, fotoğraf kağıdını koklayabildim. İnandığım işte 7 yıllık mücadeleden sonra bugünlere gelebilmek ve tek başıma korkusuzca bu yoldan vazgeçmemek benim mücadelem oldu" açıklamasında bulunmuştu.

Çekimlerinin tamamı The Istanbul Edition’da gerçekleştirilen, modern yaşamın yoğun temposunda kişinin şehrin içinde bile olsa şehirden kaçışını, iç dünyasına gerçekleştirdiği yolculuğu ve huzuru keşif sürecini sembolize eden sergi, Şubat sonuna kadar The İstanbul Edition Otel’de gezilebilecek.

Merve Hasman’ın "zarif ve tutkulu bir yolculuk" sergisi Foto Galerisi için tıklayınız

THE İSTANBUL EDITION OTEL ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: The Edition Hotel , Sergi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz