Tescilli en iyi İtalyan: Emporio Armani Ristorante

İtalya Devletinin her yıl tüm dünyada faaliyet gösteren İtalyan restoranlarının lezzet, hizmet ve ürün kalitesine verdiği “Marchio Ospitalitâ Italiana” sertifikasına bu sene Türkiye’den layık görülen restoranlar arasında Emporio Armani Ristorante’de bulunuyor.

15 Nisan 2015 15:34
Tescilli en iyi İtalyan: Emporio Armani Ristorante
İstanbul İtalyan Kültür Merkezi’nde 14 Nisan Salı günü gerçekleşen törende “Marchio Ospitalitâ Italiana” sertifikaları İtalyan Başkonsolosun da katıldığı özel bir törenle sahiplerini buldu. Ödülü, Emporio Armani Ristorante’nin Executive Şefi Moreno Polverini ve Operasyon Müdürü Orhan Çiftçi alırken duygularını şu şekilde ifade ettiler, “Türkiye’nin en iyi İtalyanlarından biri olduğumuzu biliyorduk, verdiğimiz hizmet ve lezzet kalitesini en iyi seviyede tutmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz.”

UNIONCAMERE (İtalyan Odalar Birliği) tarafından FIPE’nin işbirliği ve ISNART’ın desteği düzenlenen projenin Türkiye ayağını İtalyan Ticaret Odası yönetiyor. İtalyan kültürünü, konukseverliğini ve mutfağını dünyada en iyi şekilde tanıtan aday restoranlar, İtalyan Sertifika Komitesi tarafından belirlenen kriterlere göre değerlendiriliyor. Türkiye’deki İtalyan Ticaret Odası üzerinden yapılan aday başvurularından sonra adaylığı kabul edilen restoranlar, İtalya Sertifika Komitesi tarafından değerlendiriliyor ve sertifika almaya hak kazanan restoranlar belirleniyor.
Sertifikaya hak kazanan Emporio Armani Ristorante, menüsünde orijinal İtalyan ürünleri kullanması, şarapların orijinal İtalyan şarabı olması gibi pek çok farklı kriteri yerine getirerek bu sertifikayı almaya hak kazandı. Emporio Armani Ristorante İtalyan kültürünü de en iyi şekilde yansıtarak aldığı bu sertifika ile de farklılığını bir kez daha vurgulamış oldu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz