Teppanyaki Alaturka İstanbul açıldı!

Teppanyaki Alaturka İstanbul, Etiler Nispetiye Cadddesi'nde açıldı..

13 Aralık 2013 16:00
Teppanyaki Alaturka İstanbul açıldı!
Teppanyaki kelimesi, Japon mutfağında demir tabak anlamına gelen "teppan" ve ızgaralanmış ve az yağda pişirilmiş anlamına gelen "yaki" kelimelerinden türemiştir.

Teppanyaki Alaturka, ülkemiz lezzet severlerinin bu benzersiz yemek kültürünü keşfetmesi için harekete geçerek, 1945'ten bu yana farklı kültürlerde benimsenen bu pişirme tekniğini ülkemize taşıdı, "sacda pişirilen yemek" yöntemini, şeflerinin ustalığı sayesinde hem görsel şölene, hem de lezzet şenliğine dönüştürdü.


Sağlıklı, leziz ve görsel hazzın tam bir doyuma ulaştığı Teppanyaki yemeklerine, Türk mutfağının zenginliğini de katan Teppanyaki Alaturka, kendine has yepyeni bir lezzet yelpazesi sunuyor.

Yarattığı özel konsept sayesinde Japon pişirme tekniğiyle Türk yemek kültürünü bir araya getiren Teppanyaki Alaturka, yabancı olmadığınız tatları, doyamayacağınız sağlıklı lezzetlere dönüştürüyor.


Lezzeti, yemekleri, servisi ve sunumuyla, sizi eşsiz bir yemek kültürüyle buluşturan Teppanyaki Alaturka, VIP odalarıyla da size ve misafirlerinize, gerek prestijli yemekleriniz, gerekse dost sohbetleriniz için enfes yemeklerin, birbirinden özel şarapların eşliğinde benzersiz bir konfor sunuyor.

Sağlıkla doymanızı, mutlulukla keşfetmenizi, görselliğiyle özel hissetmenizi hedefleyen Teppanyaki Alaturka, kalitesi, lezzeti, hizmeti ve ayrıcalıklarıyla yeni gözdeniz olmaya hazır.

Şeflerin enfes sunumu ve göz dolduran yemekleriyle vazgeçilmeziniz olacak Teppanyaki Alaturka'nın keşfiyle, her şey yeniden başlıyor...

VIP ODALARDA ÖZEL YEMEK KEYFİ!

VIP odalarımızla size ve misafirlerinize gerek iş yemekleriniz, gerekse dost sohbetleriniz için benzersiz bir konfor sunuyor.

Yarattığı özel konsept sayesinde Japon pişirme tekniğiyle Türk yemek kültürünü bir araya getiren Teppanyaki Alaturka, İstanbul'da açıldı. Etiler Nispetiye Caddesi'nde açılan restoran lezzeti, yemekleri, servisi ve sunumuyla, sizi eşsiz bir yemek kültürüyle buluşturacak.

Sağlıkla doymanızı, mutlulukla keşfetmenizi, görselliğiyle özel hissetmenizi hedefleyen Teppanyaki Alaturka, kalitesi, lezzeti, hizmeti ve ayrıcalıklarıyla yeni gözdeniz olmaya hazır.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(murat bediroglu) yemekler enfes mekan muhtesem mutlaka gidilmesi gereken bi yer

16.12.2013 21:49:17
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz