Tek kişilik keklerle çok kişilik mutluluk

İtalyan aşkı, İspanyol ateşi ve Fas güneşiyle yoğrulmuş mutfağıyla beraber misafirlerine Boğaz'ı da sunan La Mancha bu sefer özel günlerinizin tadı oluyor!

14 Ağustos 2014 11:28
Tek kişilik keklerle çok kişilik mutluluk
Akdeniz'in güneşi ile yoğrulmuş kıpır kıpır lezzetler, Boğaz'ın en güzel köşesinde, La Mancha'da sizleri buluşturmaya devam ediyor.


La Mancha'nın birbirinden iddialı soğuk ve sıcak tapasları, çeşidi bol başlangıçları, olmazsa olmaz makarnalarını tadan La Mancha'dan bir daha vazgeçemiyor.


La Mancha'nın bu lezzetlerinden başka şimdi de bizlere sunacağı başka bir lezzet var. Bu küçük lezzetlere ''Eğlenceyi içine hapseden lezzet bombaları'' da diyebiliriz. La Mancha ister kendi yerinde; Boğaz'ın eşsiz görünümüyle birlikte isterseniz de özel günleriniz, kutlamalarınız, partileriniz için cupcake servisine başladı.


La Mancha şeflerinin ellerinden çıkan her bir lezzet gibi bu cupcakelerin de enfes olacağına eminiz. İster Boğaz'a karşı, leziz yemeklerinizden sonra ister özel günlerinizde siz de bu küçük lezzet bombalarının size eşlik etmesini istiyorsanız La Mancha'ya uğramayı ihmal etmeyin!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: La mancha , Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz