Tarihi Karaköy Balıkçısı hikayelere ev sahipliği yapıyor

Ahmet Sami Özbudak, ilk romanı ''Masturi Kabare''yle, Tarihi Karaköy Balıkçısı Griffin'in tarihi ve konumuyla birlikte, konuklara çok özel bir gecce yaşattı!

13 Ağustos 2014 15:22
Tarihi Karaköy Balıkçısı hikayelere ev sahipliği yapıyor
Tarihi Yarımada' da 81 yıldır nice hikayenin sessiz şahitliğini yapan Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin, 12 Ağustos akşamı, Ahmet Sami Özbudak'ın ilk romanı '' Masturi Kabare'' için gerçekleştirilen özel kutlama partisine ev sahipliği yaptı. Bu sade mekanın içinizde bir yerlere dokunmasının sebeplerinden en büyüğü onlarca yıldır içinde birçok yaşam ve hikaye barındırması. Bu sebeple geçen ay piyasaya çıkan ve üç İstanbul insanı; Aziz, Ceylan ve Eren'in ekseninde dönen bu çekici ve ilginç hikayenin bir durağının da Tarihi Karaköy Balıkçısı olması kaçınılmazdı.Mekan Haydarpaşa, Selimiye Kışlası, Sarayburnu, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yeni Cami, Galata Köprüsü, Haliç ve Fatih Cami’nin tümünü içeren, canlı bir tarih görselinin keyfini çıkaracağınız inanılmaz bir atmosfer ile farklı bir deneyim yaşatıyor. ''Masturi Kabare'' karakterlerinin hikayesinde Galata Köprüsü'nün rolü yadsınamaz. Öyle ki, siz kuş bakışı Galata Köprüsü'ne bakarken adeta Aziz, Ceylan veya Eren'in size oralardan göz kırptığını hissedebilirsiniz.

Birçok ünlü konuk, Ahmet Sami Özbudak'ın hikayesini ve Tarihi Karaköy Balıkçısı Griffin'in de yardımıyla, hikayenin geçtiği şehri hissederken, geriye mutlaka okunması gereken ''Masturi Kabare'', mutlaka gidilmesi gereken Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin ve akşamdan keyifli fotoğraflar kaldı...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz