Taksim'e farklı bir soluk: Dorock XL Rooftop

Dorock XL Rooftop, Taksim Fitaş Pasajı’nın 6. katında misafirlerini ağırlıyor. Mekan hem yeme içme, hem de eğlence sunuyor.

15 Ekim 2021 15:18
Taksim'e farklı bir soluk: Dorock XL Rooftop
Dorock XL, yeni bir konseptle yeme-içme ve eğlence hayatına farklı bir soluk getirdi. Fitaş Pasajı’nın 6. katında kapılarını açan Dorock XL Rooftop’ta, her gün DJ performansının yanı sıra festival ve özel etkinlikler oluyor. Geniş mutfağı, işletmesi ve şefiyle de iddialı olan Dorock XL Rooftop, bambaşka bir dünya ile misafirlerini ağırlıyor.

Sabah kahvaltısından, gecce atıştırmasına kadar her şeyin bulunduğu Chef Rüştü Ekmen tarafından hazırlanan geniş menüsü ile dünya mutfaklarından eşsiz tatlar sunan Dorock XL Rooftop, özel yemeklerden kutlamalara kadar geniş bir içerik ile misafirlerini ağırlarken müzik hep başrol oyuncusu oluyor. Sabah saat 9’da açılıp gecce saat 05:00’e kadar hizmet verecek olan mekan; 1.100 metrekare alana ve 350 kişilik oturma kapasitesine sahip.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Dorock XL Rooftop

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz