Tadı damakta kalan; Cookshop!

Cookshop, hepimizin bildiği gibi mükemmel ötesi olan tatlısı ''Magnolia'' ile öne çıkmaktadır. Biz bu algıyı yıkalım dedik ve yeni nefis tatlar denedik..

24 Eylül 2018 10:46
Tadı damakta kalan; Cookshop!
Cookshop, sanki annemizin elinden çıkmış yemekleriyle bizleri şımartıyor. Leziz mi leziz ''Cookshop, Çıtır Mantı'' için gidilemeyecek yol ve iz bilmiyorum, bilemiyorum.. Tüm yemeklerinin lezzeti ayrı fakat Mantı çok ayrı! Ne zaman acıkırsanız, aklınıza ilk gelecek yer ve yolunuzun mutlaka düşmesi gereken yer!Önerilerimiz: Çıtır Mantı, Köfteli Salata, Chili Soslu Tavuk, Pollynna ve Churro..
Churro! Mutlaka denemeniz gereken hafif mi hafif, lezzetli mi lezzetli, muhteşem kriz geçirenlerden :) Her zaman magnolia olmaz dimi? :)

''Annesinin elinden olmayan hiçbir yemeği yiyemeyen misafirlerin ağzından "her zamankinden" lafını duymak bile bize daha çok çalışma azmi veriyor. Sürekli deniyoruz… Daha iyiyi, en yeniyi, çok lezzetliyi bulmak için çabalıyoruz.
Karşılığını ise yemeğini bitiren misafirlerimizin yüzündeki gülümsemeyle alıyoruz. Misafirlerimizden gelen önerileri de mutlaka değerlendiriyoruz. Yeni lezzetlerimizi önce misafirlerimiz ile paylaşıp, fikirlerini alıyoruz. Çünkü burası bizim olduğu kadar misafirlerimizin de evi… Yalnızca yemek yemek için değil, yemek yemenin tadına varmak için tercih ettikleri bir mekan COOKSHOP.'' diyerek yollarına devam ediyorlar.
Beyza Kaya
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cookshop , Nişantaşı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz