Taç Balık'ta bir kış masalı

Harika manzarasına eşlik eden kusursuz lezzetleriyle ve insanın ruhuna dokunan huzuruyla kalitesini kanıtlamış bir restoran; Taç Balık. Kış mönüsüne dahil ettiği, içinizi ısıtacak lezzetler ile tanışın; İstavrit Tava ve Isırgan Otu Salatası...

13 Aralık 2014 11:23
Taç Balık'ta bir kış masalı
Havanın kapalı olduğu günlerden bir gün, “Artık yaz gelsin, güneş görelim” diye söylenen üzgün bir misafir kapıdan girer. Misafir kış mevsimini sevmemekte, gri bulutlar içini karartmaktadır. Öğleden sonra oturduğu sofra, akşama ailesinin de katılımıyla devam edecektir. “Akşamı bekleyemeyeğim, karnım da aç, bana ne önerirsiniz?” diye sorar. Taç Balık için bu sorudan fazlasına ihtiyaç yoktur. Taç Balık’ın özel sosu ile tatlandırılmış ısırgan otu salatasının yanında istavrit tava getirilir. İstavritler lezzetli, hiç yağ çekmeden kızardığından tüm lezzeti içinde kalmış, çıtır çıtır tabakta dizilmiş, ısırgan salatası ise ayrı efsanedir. Taç Balık’ın özel salata sosu ile hazırlanmış ısırgan salatası, istavrit tavanın yanına öyle yakışır ki!

Misafir bir bir masasına dizilen lezzetlerden bir iki lokma alır ve yüzü gülmeye başlar. Kış mevsiminin getirdiği gri bulutların verdiği sıkıntı yerini Taç Balık’ın önünde serilen harika boğaz manzarasının verdiği mutluluğa bırakır. Uzakta boğazın Karadeniz çıkışından gelen sis, balıkçı teknelerinin bir bir yanan ışıkları ve Taç Balık’ın enfes lezzetleri...

İşte Taç Balık, bir misafirine daha kış mevsimini sevdirdi.

Taç Balık lezzetleri ve enfes boğaz manzarası ile kış mevsimini sevmek, eğer zaten seviyorsanız doya doya yaşamak için rotalar Taç Balık'a.

Afiyet olsun!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz