Sunset’ten Boğaziçi Üniversitesi’ne anlamlı destek

Türkiye’nin en iyi restoranlarından biri olarak kabul edilen Sunset Grill& Bar geçtiğimiz akşam kuruluşunun 19. yılı şerefine Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’na destek olmak için anlamlı bir gecceye imza attı.

08 Mayıs 2013 10:09
Sunset’ten Boğaziçi Üniversitesi’ne anlamlı destek
1994 yılından bu yana Türkiye’de birçok konseptin öncülüğünü yapmış olan Sunset, kuruluşunun 19. yılında eğitime verdiği desteği sürdürdü.

Bu anlamlı gecceye iş dünyasının önde gelen simalarının yanı sıra Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri ve mezunları da destek verdi. Sunset’in 19. kuruluş yıl dönümünde Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’na destek olmak amacıyla düzenlenen geccede Sunset’in sahibi Barış Tansever’i, eşi Alize Tansever’in yanında; Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Zihnioğlu, Hakan Karadeniz, Şeyla Ovadiya, Erkut Yücaoğlu, Nilgün Yücaoğlu, Osman Gazioğlu, Yücel Özalp, Gülin Özalp gibi iş hayatının tanıdık simaları ve Boğaziçi Üniversitesi’nin eski mezunları yalnız bırakmadı.

2004 yılından bugüne Sunset’in her yıl kuruluş yıldönümünde uyguladığı bağış geccesine ünlü DJ Tarık Koray eşlik etti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz