SUNSET’TEN 25. YILA ÖZEL KİTAP: “SUNSET GRILL & BAR COOKBOOK”

İstanbul’un lezzet haritasında başarısını yirmi beş yıl boyunca zirvede sürdüren Sunset, 25. yılına özel hazırladığı “Sunset Grill & Bar Cookbook” adlı kitapla tüm sırlarını müdavimleri ile paylaştı. Dün gecce 25. yıla özel hazırlanan muhteşem "Cookbook" kutlama davetinde keyifli anlar yaşandı.

06 Kasım 2019 12:03
SUNSET’TEN 25. YILA ÖZEL KİTAP:  “SUNSET GRILL & BAR COOKBOOK”
25. yılında bir dizi farklı sürprizle sevenlerinin karşısına çıkan Sunset, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’ndan çıkan “Sunset Grill & Bar Cookbook”la kutlamalarına devam ediyor.


“Sunset Grill & Bar Cookbook”ta; Sunset’e özel yemek tarifleri, özel fotoğraf kareleri, yeme ve içmeyi yaşam kültürünün temeli olarak görenlerin keşfetmekten keyif duyacağı gizli bir dünyaya ait ipuçları yer alıyor.


Önemli kararların alındığı, özel kutlamaların yapıldığı, manzarası ve yemekleri ile yerli ve yabancı çok sayıda lezzet müdavimini ağırlayan Sunset, “Sunset Grill & Bar Cookbook” ile Türkiye’de ilk kez bir yemek kitabına sahip restoran olma özelliğini de ‘ilk’leri arasına ekliyor.


Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından sınırlı sayıda basılan kitap için Barış Tansever’in ev sahipliğinde bir kutlama daveti düzenlendi. Görkemli davete bir çok ünlü isim katıldı. Keyifli müzikler, lezzetli kokteyller ve başlangıçlar sonrasında, Barış Tansever'in konuşma yaptı ve geccede keyifli saatler yaşandı. Davete; Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Günseli Kato, Sibel Kutman, Kemal Gülman, Süleyman Orakçıoğlu, Okan – Elif Tapan, Evren – Arhan Kayar ve Erden Timur gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda tanıdık isim katıldı.
Tel: +90 (0212) 287 03 57 - 58
Adres: Kuruçeşme Mah. Yol Sok. No:2 Ulus Park, Ulus, Beşiktaş / İstanbul
Web: www.sunsetgrillbar.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: sunset , mekan , haber

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz