Sunset'ten 23. yaşa anlamlı gecce

İstanbul’un simge mekanlarından biri olan Sunset kuruluşunun 23.yılını iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ismin katıldığı bir bağış gecesiyle kutladı.

10 Mayıs 2017 20:22
Sunset'ten 23. yaşa anlamlı gecce
Eşsiz boğaz manzarası, seçkin sunum ve enfes lezzetleriyle misafirlerine farklı deneyimler yaşatan Sunset Grill&Bar 23. yaşını kutladı. Mekan, her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında gerçekleştirdiği özel gecede elde edilen tüm geliri, öğrencilerine burs sağlamak amacıyla Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’na bağışlıyor.



23. yaşını kutlayan Sunset’in bu anlamlı gecesi Barış Tansever’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Etkinliğe; iş, sanat ve cemiyet dünyasından Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Zeynep Atay, Prof.Dr. Sabih Tansal, BÜMED Başkanı Murat Öngör, Sani Şener, Nilgün-Erhan-Kaan Dumanlı, Cansen Başaran Symes, Tülin-Kerim Sipahiler, Emir Tamer, Serra Akçaoğlu ve William Mills gibi isimler katılım gösterdi. Davetliler yemeğin ardından Sunset Brasserie’ye geçerek DJ Tarık Koray’ın müzikleriyle keyifli bir gece geçirdi. Sunset bar şefliğini üstlenen, İstanbul’un tanınmış barmenlerinden Cevat Yıldırım ve Brasserie'nin işletmeciliğini üstlenen Serdar Cabas’da bu önemli davette, misafirlerle tek tek ilgilendi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz