Sunset'te Lunchfest heyecanı!

Ulus Parkı'nın içinde yer alan, Avrupa ve Asyayı birleştiren boğazın muhteşem manzarasıyla bütünleşen Sunset Grill & Bar; dostlarınız, sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınızla geçen hafta başlayan ve yılbaşına kadar devam edecek olan Sunset Lunchfest'in keyfini çıkarmaya davet ediyor.

01 Aralık 2017 14:24
Sunset'te Lunchfest heyecanı!
1994 senesinde Ulus Parkı’nda açılan Sunset Grill & Bar, İstanbul’un lider “Fine Dining” restoranlarından biridir.

Açıldığı ilk yıllarda misafirlerine “Kaliforniya Mutfağı” ve şehirdeki en iyi ızgara steak’leri sunan Sunset Grill & Bar, yabancı misafirlerden gelen istek üzerine Türk mutfağından farklı lezzetleri de menüsüne eklemiştir.

1999 yılında dünyada yükselen, Japon Mutfağına olan ilgi üzerine Türkiye’de Sushi Bar’ı mutfağına ekleyen ilk restoran olmuştur.

LunchFest konsepti esasında yıllardır özellikle Amerika'nın fine dining restaurantlarında uygulanan, 3 course ama seçenekli özel bir öğlen menüsünü makul fiyata sunuyor. Sunset ekibi bu konsepti sizler için Sunset'te başlattı ve ödüllü Fransız şef Fabrice Canelle ve Japon Master şef Hiroki Takemura'nın hazırladıkları başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan ve yıl sonuna kadar servis edilecek 3 course seçenekli Sunset Öğlen LunchFest Menüsü kişi başı sadece 99 TL.
Gecce mekan kendini şımartmayı seven ve dünya mutfağına meraklı olan herkese tavsiye ediyor!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz