Sunset’in Yeni Üyesi; Sunset Brasserie!

İstanbul’un 23 yıldır simge mekanlarından biri olan Sunset’e, yeni bir üye katıldı. Sunset’in yemek ve hizmet kültüründen ilham alarak, oluşturduğu Sunset Brasserie, genç ve dinamik atmosferinde, yepyeni lezzetler sunuyor…

10 Mart 2017 09:31
Sunset’in Yeni Üyesi; Sunset Brasserie!
İstanbul’un yeni eğlence ve lezzet mekanı Sunset Brasserie, yeni dekorasyonu, menüsü ve ekibiyle tartışılmaz çekiciliğine gençlik katıyor. Konumu itibariyle muhteşem boğaz manzarasını doğa ile buluşturan mekan, Japon şef Hiroki Takemura ile dünyaca ünlü Fransız şef Fabrice Canelle'in hazırladığı paylaşımlıklar ve comfort food olarak adlandırılan lezzetlerden oluşan menüsü ile lezzet tutkunlarının damak zevkine hitap ediyor.Eşsiz boğaz manzarası, seçkin sunum ve enfes lezzetleriyle 23 yıldır misafirlerine farklı deneyimler yaşatan Sunset Grill&Bar, fine dining kısmının yanı sıra yeni Brasserie konseptiyle de gençlerin buluşma noktası olmayı hedefliyor. Trendi yakalayan müziklerle daha genç, samimi, rahat ve dinamik bir ambiyans yaratan mekan, uzun eğlence gecelerini After Sunset zamanında yaşatıyor.
Yenilenen Sunset Brasserie Bar bölümünün şefliği İstanbul’un tanınmış barmenlerinden Cevat Yıldırım’a emanet edilirken, Brasserie bölümünün işletmeciliğini ise Serdar Cabas üstleniyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sunset Brasserie

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz