Sunset'e sürpriz konuk

Eşsiz boğaz manzarası, seçkin sunum ve enfes lezzetleriyle 21 yıldır şehrin gözde mekanları arasında yer alan Sunset, Finlandiya Fahri Başkonsolosu Jeff Hakko’nun davetlisi olarak Finlandiya Cumhurbaşkanı SauliNiinistö’yü ağırladı.

16 Ekim 2015 10:18
Sunset'e sürpriz konuk
İstanbul’un gözde restoranları arasında yer alan ve açıldığı günden bu yana şehrin en seçkin restoranları arasında yer almayı başaran Sunset Grill & Bar, misafirlerine bir restorandan daha çok bir şehir kulübü konseptiyle ağırlamaya devam ediyor.

Finlandiya Cumhurbaşkanı SauliNiinistö, Finlandiya Fahri BaşkonsolosuJeff Hakko’nun davetlisi olarak Sunset’te öğle yemeğindeydi. Sunset’in Yaratıcı Mutfak Direktörü Fabrice Canelle’in misafirler için özel olarak hazırladığı yemekten sonra, Finlandiya Fahri Başkonsolosu Jeff Hakko, Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö, Yaratıcı Mutfak Direktörü Fabrice Canelle ve Salon Müdürü Gazi Akyol hatıra fotoğrafı çektirdi.SUNSET hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: sunset , sunset grill & bar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz