Sunset, yıldönümünde cirosunu öğrencilere bırakacak!

Sunset Restaurant 7 Mayıs Salı akşamı 19. Yılını kutlamaya hazırlanıyor.

05 Mayıs 2013 15:12
Sunset, yıldönümünde cirosunu öğrencilere bırakacak!
2002 yılından bu yana kuruluş gecelerinde elde edilen gelirin tamamını Boğaziçi Üniversitesi’ne bağışlayan Sunset, son 9 yılda yaklaşık 500 bin lirayı öğrencilerin masrafları için aktardı. Sunset ortaklarından Barış Tansever, Anadolu’dan gelen 100’e yakın öğrencinin de burs desteği aldığını dile getirdi. Kulüp faaliyetlerinde etkin ve üniversitenin sosyal yaşamına katkıda bulunan öğrencilere de her yıl mezuniyet töreninde ödül verildiğini anlatan Tansever, “Bu ödülleri 37 yıl boyunca Boğaziçi Üniversite’sinde hizmet veren rahmetli babam Mümin Tansever adına veriyoruz” diye konuştu.

Tansever, “Boğaziçi Üniversitesi’nde 3. sınıfta okuyan öğrencilere yurtdışındaki üniversitelerde 6 aylık değişim programlarından faydalanarak eğitim görmeleri için de kaynak sağlıyoruz” dedi. Halen Boğaziçi Üniversitesi’nde yönetim kurulunda olduğunu hatırlatan Barış Tansever, bu modeli 10 yıldır devam ettirdiklerinden dolayı çok gururlu olduklarını belirtti.

MÜŞTERİLER BONKÖR OLSUN

Tansever, “150. yılını kutladığımız üniversitemizde daha çok öğrenciye kaynak sağlamak için buna benzer modellerin camiamızda yayılmasını istiyoruz. Müşterilerimizden tek bir isteğimiz var o gece için. O gece bol bol yiyip içsinler ve bonkör olsunlar. Ne kadar bonkör olurlarsa o kadar daha fazla öğrenciye ulaşılır” diye konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sunset , Barış Tansever

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz