SUNSET Sonbahar’a “Merhaba” dedi!

İstanbul’un simge mekanlarından biri olan Sunset, yeni sezon açılış partisi ile konuklarını keyifli bir davetle ağırladı. DJ Vedat Dilber ve Evren Katırcıoğlu’nun müzikleriyle canlanan geceye, iş, sanat ve eğlence dünyasından birçok isim katıldı.

27 Eylül 2018 16:28
SUNSET Sonbahar’a  “Merhaba” dedi!
Eşsiz boğaz manzarası, seçkin sunum ve enfes lezzetleriyle 24 yıldır misafirlerine farklı deneyimler yaşatan Sunset Grill&Bar görkemli bir partiyle yeni sezonu ve sonbaharı karşıladı. Barış Tansever’in ev sahipliğinde gerçekleşen partiye, iş, sanat ve cemiyet dünyasından bir çok isim katıldı.Geceye, Hakan Tiftik, Ayşegül – Fatih Aksoy Sinem Yıldırım, Şeyla- Hakan Karadeniz, Kenan Erçetingöz, Erdil Yaşaroğlu – Begüm Kütük, Cem – Hülya Kalyoncu gibi isimler renk kattı.
DJ Vedat Dilber ve Evren Katırcıoğlu’nun müzikleriyle renklenen gecede Sunset’in özel tadımları konuklar tarafından tam not aldı. Sunset birbirinden farklı seçkin mönüleri ve kokteyleri ile İstanbul’luların en özel buluşma noktası olmaya devam edecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sunset

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz