Suare Nişantaşı'nda canlı müzik eğlencesi!

Suare, Nişantaşı'nın işlek caddesi Abdi İpekçi'de yer alan Biber Bar'ın üstüne konumlanmış, yüksek tavanlı, şık dekore edilmiş ve yaklaşık olarak elli kişilik bir butik mekandır. Geçtiğimiz Cumartesi geccesi harika sesiyle Eda Gören Suare Nişantaşı sahnesinde şarkılarını söyledi.

26 Mart 2019 10:25
Suare Nişantaşı'nda canlı müzik eğlencesi!
Nişantaşı'nın sevilen mekanı Suare hafta sonları birbirinden başarı isimleri sahnesinde ağırlıyor. Genel olarak stant düzeninden oluşan mekanda 2 adet oturmalı bölüm bulunuyor.

Suare'de gece canlı müzik ile başlıyor. Sabaha karşı 3.00'a kadar devam ediyor. Mekanda her gece farklı bir isim sahne alıyor.


Geçtiğimiz Cumartesi geccesi Eda Gören, misafirlerine keyifli saatler yaşattı. Harika sesi ve sahnesi ile Eda Gören'in söylediği şarkılara herkes tek bir ağızdan eşlik etti. Samimi ve sıcak bir atmosferi bulunan Suare'de her hafta başka bir isim sahne alacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: suare , nişantaşı , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz