Spora Club'tan benzersiz Garage Party

Spor sektörünün önde gelen yöneticileri ve sektöre getirdiği modern yaklaşımı ile yüksek kaliteli spor işletmeciliğini benimsemiş Spora Club dün gecce harika bir organizasyona imza attı. Et-inn sponsorluğunda gerçekleşen geccede eğlencenin ritmi hiç düşmedi..

27 Aralık 2014 11:08
Spora Club'tan benzersiz Garage Party
Spora Club


Dünyaca ünlü Life Fitness ortaklığıyla GYM alanında düzenlenen Journey Concept sayesinde Spora Club üyeleri kendi sportif seviyelerine göre ayrılmış alanlarda spor yapmanın ayrıcalığını yaşarlar. Spora Club’ta spor anlayışı ‘sadece şekil için değil; sağlık için spor yapmak’ üzerine kuruludur. Bu paraloyla yola çıkan Spora Club’ta doğru bir yaklaşım ile üyeleri anlayarak; ihtiyaçlarını belirleyip, yaşam şekillerinin ışığında bilinçli ve ayrıntılı programlar oluşturan profesyonel ve güler yüzlü eğitmenler İstanbul’un en iddialı spor hizmetini vermektedir.

Spora ve Et-inn ortak çalışması: Garage Party

26 Aralık Cuma geccesi, Spora Club ve Et-inn işbirliği ile harika bir yılbaşı partisi düzenlendi. 2014'ün son günleri eğlence, dans ve müzik ile birleştiren Spora üyeleri, davetliler ve misafirler unutulmaz bir gecce yaşadı. Spora Club'ın otoparkında yapılan bu özel konseptli parti, dekorasyonu ve ambiyansı ile yoğun ilgi gördü. Geccenin ilerleyen saatleri sahneye çıkan Yonca Evcimik, misafirlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı. Sahne adım attığı andan itibaren, ritmin ve eğlencenin hızı kesilmeden devam etti.

2014 özel konsept ile uğurlandı

Organizasyonun en dikkat çekici özelliği konseptiydi, otopark alanında hazırlanan partide eski model arabalar dekor olarak kullanıldı. Otoparka kurulan sahne ise son derece modern ve dikkat çekiciydi.

Video.

Yonca Evcimik şahsi instagram hesabında "Şahane eğlendik. Garaj Party'de olan herkese sevgiler." notu ile gecceye ait işte bu fotoğrafları paylaştı..Et-inn fark yarattı!


Hem ailenizle hem de dostlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek için gerekli olan tüm sosyal donatılara sahip bir restoran Et-inn Kebap & Steak. Toplam 1.500 kişilik kapasitesiyle İstanbul’un en büyük lokantalarından olan Et-inn Kebap & Steak’de ayrıca organizasyonlara özel 2 yemek salonu, 1 toplantı odası ve kış bahçesi yer almaktadır. Klasik kebap anlayışının kalitesini yükseltmek için çıktığı bu yolda, özenle seçilmiş üreticilerden temin edilen ürünler, lezzet farkını yansıtmaktadır. Et-inn Kebap & Steak geleneksel lezzetlerin modern sunumu ile dünya standartlarının üstünde hizmet kalitesine sahiptir.


Tüm bu özellikleriyle Et-inn'in sponsorluğunda gerçekleşen Garage Party, gecceye tam anlamıyla damgasını vurdu..

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz