Spa Ceylon açılıyor!

Ritüelleri rahatlatan, yenileyen ve tedavi eden antik ayurvedik ürün ve uygulamaları uygulayan Spa Ceylon 5 Ekim Cumartesi günü 15:00'da açılıyor!

04 Ekim 2013 17:32
Spa Ceylon açılıyor!
Ayurveda terimi Sanskritçe'de hayat anlamını taşıyan "Ayus", ve bilgi anlamına gelen, "Veda" kelimelerinden oluşmuştur. Bir çok kaynağa göre en eski tedavi bilimi olarak kabul edilen Ayurveda, daha sağlıklı ve daha uzun yaşam için kullanılan bütünsel bir yaklaşımdır. Ayurveda inançları, her bir bireyin kendi belirgin enerji yapısına, fiziksel, zihinsel ve duygusal karakterinin tümünün karışımı olan enerji yapısına ve her kişide bulunan temel "Dosha"enerji türlerinden iki ya da daha fazla yapıya odaklanmaktadır.

İşte biz de Asya'da oluşan bu insanlık mirasını buraya taşıdık. Asya'da büyük bir birikim, gelenek ve emeğin ürünü olan ürün ve terapileri burada topladık. 05.10.2013 Cumartesi günü açılışımız gerçekleşecektir. Herkesi beklediğimiz açılışımızda, kokteylimizde katılırken aynı zamanda ürünlerimizle ve ritüellerimizi gerçekleştirdiğimiz terapi odalarımızla tanışmak için sizleri bekliyoruz.

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi Zümrüt Apartmanı No:386 D:2 Kadıköy/İstanbul

Detaylar için tıklayınız
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz