Soner Arıca doğum gününü sahnede kutladı!

Aşk ve sevda şarkılarının sevilen sesi Soner Arıca, doğum gününü çalıştığı Nanna Restaurant’ta sahnede kutladı. İdealtepe sahilinde bulunan Nanna’da program yapan ünlü sanatçıya önceki akşam çalıştığı mekan yönetiminin bir sürprizi vardı.

05 Şubat 2014 09:15
Soner Arıca doğum gününü sahnede kutladı!
Her programında bir kaç konuğunun doğum günlerini sahneden anons eden, onların mutluluğuna ortak olan Soner Arıca bu kez aynı mutluluğu kendisi yaşadı. Ünlü sanatçı söylediği bir şarkıyı tamamladıktan sonra orkestra doğum günü şarkısını çalmaya başladı. Soner Arıca ne olduğunu anlamaya çalışırken bir garson, tepsi içinde üzerinde mumlar yanan bir pastayı sahneye çıkardı.


Bu jest karşısında duygulanan ve mutlu olan Soner Arıca Nanna’yı tıklım tıklım dolduran konukların alkışlarına teşekkür ederken ön masalardan bir bayan konukla arasında şöyle diyalog yaşandı:
Dinleyici: Kaç yaşına girdiniz?
Soner Arıca (Gülerek): Kaç gösteriyorsam o yaştayım!
Dinleyici: 40… Soner Arıca (Yine gülerek): Pastanın ilk dilimi sizin!

Çalıştığı mekandaki herkese ve konuklarına teşekkür eden Soner Arıca, “Kendim için ve sizler için önce sağlık, sonra mutluluk diliyorum” dedikten sonra aşk şarkıları söylemeye devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: soner arıca , nanna , doğum günü

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz