Soğuk Sıkım Zeytinyağının Tek Adresi Victoria!

Hatay'da organik ve yöresel ürünler konusunda adından sıkça söz ettiren ve Türkiye'nin her noktasına kargo hizmete veren Victoria Pastanesi, yeni sezonda elde kırma yeşil zeytin ve soğuk sıkım zeytinyağları ile son zamanlar herkesin gündeminde! Peki Victoria'nın diğer üreticilerden farkı nedir?

01 Kasım 2021 15:29
Soğuk Sıkım Zeytinyağının Tek Adresi Victoria!
2021-2022 sezonunda 0-0.4 asit değerlerine sahip 'Naturel Sızma Zeytinyağı' en doğal hali ile raflardaki yerini aldı! Tarlalarda işlenerek ve doğal yöntemlerle hazırlananan Victoria'nın şifa kaynağı zeytinyağları, asla filtre edilmeyerek hazırlanıyor. Filltre edilmemesinin sebebi ise; bu ürünü tercih eden herkesin en doğal hali ile mutfaklarında kullanması ve zeytinyağına lezzet katan tortuları korumaktır. Victoria zeytinyağını sadece salatalarınızda değil tüm yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Zeytinyağınız henüz birkaç haftalık olup meyve aromasını en fazla alabileceğiniz haldedir. Bulanık görünmesinin de sebebi olan meyve partikülleri zamanla alt tarafa çökecek, meyve aroması azalacaktır. Bu süreçte zeytinyağı berraklaşır ve şişenin dibinde bir miktar tortu oluşur. Bu tortu sizi endişelendirmesin! Şişenin dibinde kalan tortu zararsız olmakla birlikte üst kısımda kalan zeytinyağınızın kalitesini bozmayacaktır. İşte bu yüzden zeytinyağlarımız filitre işleminden geçmemekte ve en doğal haliyle sizlere sunulmaktadır.


Zeytinyağınızı buzdolabına koyduğunuzda donuyorsa hakiki olduğunu gösterir. Ayrıca kaliteli bir zeytinyağının meyvemsi ve taze bir kokusu olmalıdır. Gerçek zeytinyağı kabarcık olarak üste çıkmalıdır. Zeytinyağını kokladığınızda kötü ve ağır bir koku alıyorsanız, tattığınızda çok tatlı ise ya da yemek sonrası mide yanması yaşıyorsanız aldığınız ürün gerçek olmayabilir. Zeytinyağının rengine bakarak hakiki olup olmadığı anlaşılamaz.

Fiyatlara KDV dahildir ve aldığınız miktara göre seçeneklidir. 1 kg şişeler halinde yada 5 kg tenekeler şeklinde hazırlanmıştır.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: victoria , pastanesi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz