Opera Otel ve Skyview Restoran

Opera Hotel' in eşsiz boğaz ve tarihi yarımada manzarası, özel mimarisi ile konaklamalarınız unutulmaz bir deneyime dönüşebilir.

17 Ağustos 2013 17:44
Opera Otel ve Skyview Restoran
İki kıtayı birleştiren İstanbul'un iş, sanat ve kültür merkezindeki Opera Hotel' in eşsiz boğaz ve tarihi yarımada manzarası, özel mimarisi, yüksek hizmet kalitesi ile iş ve tatil amaçlı konaklamalarınız unutulmaz bir deneyime dönüşebilir.

Dışarıdan küçük bir otelmiş gibi görülen Opera Hotel'in içerisine girdiğiniz an devleşen bir otelle karşılaşıyorsunuz. Boğazın tüm güzellerine hakim bir manzaraya sahip olan Opera Hotel keşfedilmesi gereken saklı bir cennet gibi.


Mükemmel manzarası dışında Opera Hotel, İstanbul'da tarihi, mağazaları ve gece hayatı ile ünlü İstiklal Caddesi ve Taksim meydanına sadece birkaç dakika mesafede, Ayasofya, Topkapı Sarayı gibi tarihi dokuya sahip Beyazıt ve Sultanahmet bölgesine ise on beş dakika gidebilirsiniz. Hem şehrin ortasında hem de İstanbul'un doğal güzelliklerine sahip Opera Hotel iş amaçlı konaklamalar için ideal adres.


Opera Hotel, Sempozyum, Seminer, Bayi toplantıları ve İş görüşmelerine konfor ve teknolojisiyle ev sahipliği yaparak, oteli iş merkeziniz haline getiriyor.Toplam kapasitede 180 kişiye kadar, farklı düzenlerde hizmet sağlayabiliyor.

Ayrıca Opera Otel uluslararası Otel Ödülleri (International Hotel Awards - IHA) Avrupa kategorisinin 2011 yılı sonuçları, Londra'da gerçekleştirilen davette en iyi otel mimarisi ödülünü kazanan da bir otel.

Skyview" Restoran Bar

Panoramik Boğaz manzarasında, "Skyview" Restoran Bar, doyumsuz lezzet ve hizmette kalite standartlarını, alacarte servisle öne çıkarıyor. Otelin en üst katında bulunan "Skyview" Restoran boğazın tüm güzlliklerine tepeden bakıyor.


Sultanahmet, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Kızkulesi, Beylerbeyi Sarayı, Boğaz köprüsü... Siz hepsine Skyview Bar'dan bakarken, İstanbul parlıyor adeta. 260 derecelik geniş bir boğaz manzarasında sahip olan "Skyview" Restoran İstanbul'ın tüm güzelliklerini resmen ayaklarınızın altına seriyor.


Bu güzel manzara eşliğinde gala yemeklerinden, kokteyl ve düğün davetlerine, balayı tatillerinden yıldönümü kutlamalarına ve iş yemeklerinde, düşlediğiniz gibi bir etkinlik için Skyview Restoran & Lounge Bar tam bir biçilmiş kaftan.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: opera otel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz