Sıra gecceleri Ramazan Bingöl'den sorulur

Eğlenmek sizinde hakkınız dedi ve harekete geçti. Alkolsüz mekânlara, modern eğlence anlayışına ve batı müziğine alternatif, geleneksel ve kültürel dokunun yaşatıldığı sıra geccelerina hazır olun..

21 Kasım 2014 09:53
Sıra gecceleri Ramazan Bingöl'den sorulur
Sıra Gecesi Artık İstanbul’da!

Evet, yanlış duymadınız. Hemde kişiye özel. Eğlenmek için kalabalık oluşturmaya, orkestra ayarlamaya ve yemekleri düşünmenize gerek yok. Sizin için hepsi düşünülmüş.

Sektöre getirdiği ilkler ile adından sıkça söz ettiren Ramazan Bingöl bu sefer SIRA GECCELERİNE farklı bir soluk getirdi.

Bir ritüele dönüştürdüğü Sıra geccelerini grupların yanı sıra kişilere indirgedi. Artık kişiye özel de Sıra geccesi düzenleniyor. Düzenlediği bu gecceler de planlama, tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirme konusunda yılların getirdiği deneyimini ve sizin beklentilerinizi harmanlayıp güzel bir projeye imza atıyor.


İster 1 kişi isterseniz 100 kişi!

Uzun zamandır kalabalık gruplara sıra gecesi düzenlediklerini belirten Ramazan Bingöl; “Sıra geccesini hissetmek, geleneksel dokuyu tatmak ve aslına uygun yemekleri yemek için illa kalabalık olmaya gerek yok. Eşinizle çocuğunuzla ya da bizzat kendiniz, sıra geccesi ekibi ile meşk edebilir, çiğ köftenizi yerken ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.” diyor..

Üstelik bu eğlencelere hanımlarda dâhil ediliyor. Ramazan Bingöl’de hanımlara özel düzenlenen Sıra günü veya geccesi ile geleneğe farklı bir yorum getiriliyor.

Bu geccede, Sıra gecelerinin olmazsa olmazı çiğ köfte, acı kahve, şerbet, tatlısı, seçilmiş mekânlara uygulanan göz alıcı Geleneksel doku..

Kısacası her şey olması gerektiği gibi!


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ramazan Bingöl , Sıra Geccesi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz