Şıklık, yenilik ve lezzet günün her saati The Galliard'ta sizinle

23 Aralık 2013 tarihinde açılan “The GALLIARD” ismini, Rönesans döneminde Fransa, İspanya ve İtalya’da popüler olmuş bir dans çeşidi olan “Galliard”’dan alıyor.

06 Mayıs 2014 14:43
Şıklık, yenilik ve lezzet günün her saati The Galliard'ta sizinle
İsminin doğduğu üç ülkenin yiyecek ve içecek kültürlerinde yer alan ürünleri kendi yorumuyla misafirlere sunulan mekanda müzik seçimine haftanın beş günü Salı’dan Cumartesi’ye Cem Nadiran’ın müzik danışmalığı doğrultusunda Power FM Dj’leri eşlik ediyor.

Batı Akdeniz mutfağının en özel lezzetlerine yer veren Galliard mutfağında dana ilik, bal kabağı cipsleri üstünde kaz ciğeri, kaz (Kars) etli “risotto”, kaz (Kars) yarım ya da bütün, dana yanak, ahtapot “carpaccio”, deniz kabukluları tenceresi, paella, ıstakozlu linguini tavsiyeler arasında…

Restaurant’ ta aynı zamanda, Batı Akdeniz ülkelerinin yöresel yöntemleriyle pişmiş çeşitli et ve balık ürünleri, özlenen eski lezzetlerini de beğeninize sunuyor.

“The GALLIARD” ’ın Murat Atabarut’un kaleminden çıkan demi klasik dizaynı, ön taraflarda daha “casual” arka taraflarda ise daha formal olması, mekanın değişik noktalarında farklı yaş kesiminden misafirleri farklı şekillerde rahat ettirebilmeyi hedefliyor. Fine dining çizgisinin yanı sıra dış alanda yer alan özel tasarım oval barı ile The Galliard,Türkiye’ de,barda da yemek yenebileceğini, rahatsız olmadan masada otururcasına keyif alınabileceğini kanıtlıyor.

The Galliard zengin mönüsü ile huzurlu bir ortamda, her yaştan insana hitap ederek, şehrin ortasında sevdiklerinizle yenilecek yemeklerinizin gözde adresi olmak için sizleri davet ediyor.

200’ e yakın şarap çeşidini barındıran kavımızı,52 değişik ürün içeren güçlü kokteyl menümüzü, Batı Akdeniz’ in en lezzetli tatlarıyla, yemek deneyiminizi en üst seviyeye taşımak için,sizleri en kısa zamanda davet ediyor..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , The Galliard

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz